fbpx

Постіжерна майстерня Postige

Продати волосся у Житомирі: Postige гарантує вигоду

Купимо ваше волосся у Житомирі дорого

Продати волосся у Житомирі можна швидко і вигідно, якщо довіритись компанії Postige. Ми працюємо на вітчизняному ринку з 2013 року. Наша постижерна майстерня не тільки купляє волосся у Житомирі, а й продукує вироби з цього натурального матеріалу, якими захоплюються клієнти у різних куточках світу. Рівень ручної обробки природнього матеріалу, якого досягли майстри компанії, дозволяє гідно представляти країну на спеціалізованих ринках світу. Тисячі клієнтів довіряють нам своє волосся.

Ваш шанс продати волосся у Житомирі вигідно

Наважилися розпрощатися з довгими косами? Щонайперше – не поспішайте! Це той випадок, коли треба сім разів відміряти, а один відрізати. Давайте проаналізуємо разом, як зробити так, щоби ця доволі небуденна подія у вашому житті перетворилася на свято й залишила по собі добрі спогади, гарні подарунки та емоційне задоволення.
Що треба знати, щоби здати волосся вигідно у Житомирі? Як не бути ошуканим? Як підготувати волосся? Чи покупець, якого ви знайшли, гідний вашої довіри? Чи можна довіряти приватним об’явам на стінах будинків та онлайн? Прислухайтеся до порад наших спеціалістів, щоби отримати вигоду. Та й не тільки – адже при детальному вивченні питання на додачу можна отримати стрижку безкоштовно!

Postige у Житомирі. Це – не тільки продати волосся

Крок за кроком. Продаж свого волосся у Житомирі без турбот

Не варто поспішати й вже хапатися за ножиці. Завжди встигнете обрізати свої локони самостійно. Налаштуйтеся на хвилю тих, хто знає про волосся все, й зокрема — як зробити вас щасливими.


Отже, притримуйтеся цієї покрокової інструкції від наших спеціалістів:

 • Напередодні стрижки. Вимийте волосся так, як це робили у дитинстві – дитячим шампунем. Прополощіть його з кондиціонером. Висушіть без фену та плойки. Також немає потреби вичісувати та обрізати кінчики. Заплетіть на ніч косу.
 • Визначиться зі стрижкою. Чим точніше вибір, тим більше впевненості, що майстер не відріже зайвого.
 • Перегляньте відгуки про компанії, що роблять скупку волосся у Житомирі. Щирий відгук вартує багатьох.
 • Зателефонуйте до обраної компанії, а краще – до декількох, адже на сайті компаній завжди можна знайти номер телефону.
 • Порівняйте ціну вашого волосся у Житомирі, яку за вашим фото назвуть представники різних покупців. Слухайте уважно, що вам говорять.
 • Відвідайте перукарський салон у призначений час. Якщо на вас чекатимуть й до того ж запропонують стрижку безкоштовно – ви у надійних руках! Вітаємо, ви вже у пів-кроці від завершення такої відповідальної операції.

Postige. Відгуки клієнтів

Ось тут можна ознайомитися з відгуками наших клієнтів. Ми намагаємося зробити усе, щоби кожен з наших відвідувачів залишився задоволеним.
З 2013 року майстерня Postige – лідер зі скупки волосся у Житомирі та Україні. Ми пишаємося, що наші клієнти високо цінують нашу роботу.
Зателефонуйте до нас. Лише декілька хвилин — і ви дізнаєтеся, скільки саме коштує ваше волосся.

Продати волосся у Львові
Продажа волосся у Львові
Продам волосся Львів
Продати волосся у Львові Продажа волосся у Львові Продам волосся Львів

Переваги, на які варто розраховувати з Postige

Те, що ми накопичили протягом усього існування компанії, й гарантуємо кожному нашому клієнту:

 • Сервіс, гідний європейських країн. Індивідуальне супроводження на кожному етапі, консультування та комплексний підхід.
 • Надійність. Суму, яку було обговорено при оцінюванні, виплачуємо повністю.
 • Безкоштовна стрижка. Ви можете значно зекономити на цьому, до того ж позитивний ефект подвоїться емоційним задоволенням після стрижки у нашого майстра.
 • Мультиканальність. Ви можете з нами зв’язатися у будь-який спосіб – на сайті, телефоном, у Facebook та Instagram.
 • Якість – світового рівня. Оцінку волосся роблять досвідчені технологи. Компанія має власні виробничі потужності, тому їй немає потреби применшувати вартість вашого волосся.
 • Оплата – в обговорені терміни. Якщо ви завітаєте до нашого салону, кошти виплатимо відразу готівкою або на банківську карту. Якщо ви скористаєтеся услугами пошти, то – накладною оплатою.
 • Майстер-стрижка. Якщо вам важко визначитися з вибором, наш досвідчений перукар запропонує варіант, що відповідатиме світовому тренду та пасуватиме вам.
 • Довіра. Ми її накопичували поступово з 2013 року, коли Postige дебютувала на українському ринку. Понад дві тисячі клієнтів довірили нам своє волосся. Наша компанія здійснює покупку волосся у Житомирі відповідально й якісно..

Якщо ви готові продати волосся у Житомирі чи неподалік від цих міст, то радимо звертатися у Postige.

Команда Postige працює на вас

Ми пишаємося нашими постижерами й перукарями, адже кожний з них пройшов професійну сертифікацію й надає послуги на світовому рівні. Їхні вмілі руки – це головний здобуток нашої компанії. Завдяки ним ми пропонуємо нашим клієнтам як можливість продати волосся дорого, а також зробити класну стрижку, так ї – купити волосся у Житомирі для нарощування та створення зачісок до особливих випадків.


Зателефонуйте нам — й вже за кілька хвилин дізнаєтеся вартість вашого волосся

Скупка волосся Львів
Покупка волосся Львів
Сдати волосся Львів
Скупка волосся Львів Покупка волосся Львів Сдати волосся Львів

Скільки коштує ваше волосся – ми відповімо вже зараз

Скільки вартують ваші коси у Житомирі, ви можете дізнатися прямо зараз, зателефонувавши нам у будь-який зручний спосіб чи замовивши зворотній дзвінок на сторінці. Ви тільки виграєте, якщо довірите ваше волосся майстерні Postige