fbpx

Постіжерна майстерня Postige

Продати волосся у Львові: Postige гарантує вигоду

Продати волосся у Львові можна швидко і вигідно, якщо довіритись компанії Postige. Ми працюємо на вітчизняному ринку з 2013 року. Наша постижерна майстерня не тільки купляє волосся у Львові, а й продукує вироби з цього натурального матеріалу, якими захоплюються клієнти у різних куточках світу. Рівень ручної обробки природнього матеріалу, якого досягли майстри компанії, дозволяє гідно представляти країну на спеціалізованих ринках світу. Тисячі клієнтів довіряють нам своє волосся.

Ваш шанс продати волосся у Львові вигідно

Наважилися розпрощатися з довгими косами? Щонайперше – не поспішайте! Це той випадок, коли треба сім разів відміряти, а один відрізати. Давайте проаналізуємо разом, як зробити так, щоби ця доволі небуденна подія у вашому житті перетворилася на свято й залишила по собі добрі спогади, гарні подарунки та емоційне задоволення.
Що треба знати, щоби здати волосся вигідно у Львові? Як не бути ошуканим? Як підготувати волосся? Чи покупець, якого ви знайшли, гідний вашої довіри? Чи можна довіряти приватним об’явам на стінах будинків та онлайн? Прислухайтеся до порад наших спеціалістів, щоби отримати вигоду. Та й не тільки – адже при детальному вивченні питання на додачу можна отримати стрижку безкоштовно!

Postige у Львові – це:

Крок за кроком. Продаж свого волосся у Львові без турбот

Не варто поспішати й вже хапатися за ножиці. Завжди встигнете обрізати свої локони самостійно. Налаштуйтеся на хвилю тих, хто знає про волосся все, й зокрема — як зробити вас щасливими.


Отже, притримуйтеся цієї покрокової інструкції від наших спеціалістів:

 • Напередодні стрижки. Вимийте волосся так, як це робили у дитинстві – дитячим шампунем. Прополощіть його з кондиціонером. Висушіть без фену та плойки. Також немає потреби вичісувати та обрізати кінчики. Заплетіть на ніч косу.
 • Визначитеся зі стрижкою. Чим точніше вибір, тим більше впевненості, що майстер не відріже зайвого.
 • Перегляньте відгуки про компанії, що роблять скупку волосся у Львові. Щирий відгук вартує багатьох.
 • Зателефонуйте до обраної компанії, а краще – до декількох, адже на сайті компаній завжди можна знайти номер телефону.
 • Порівняйте ціну вашого волосся у Львові, яку за вашим фото назвуть представники різних покупців. Слухайте уважно, що вам говорять.
 • Відвідайте перукарський салон у призначений час. Якщо на вас чекатимуть й до того ж запропонують стрижку безкоштовно – ви у надійних руках! Вітаємо, ви вже у пів-кроці до завершення такої відповідальної операції.

Postige у Львові – знайти швидко

Ми відмітили на мапі нижче, де саме знаходиться наша майстерня у Львові. Це доволі відоме місце, тому перехожі допоможуть вам швидко зорієнтуватися. Недалеко від нас – зупинка громадського транспорту.
Якщо ви не зі Львова, але вам зручно до нього доїхати, то краще завітайте до нашого майстра на стрижку, аніж обрізати волосся вдома і пересилати його поштою. Перукар зробить відріз так, щоби вартість волосся була максимальною.


Щоденно з 9:00 до 19:00

Ціна волосся Львів

Postige. Відгуки клієнтів

Ось тут можна ознайомитися з відгуками наших клієнтів. Ми намагаємося зробити усе, щоби кожен з наших відвідувачів залишився задоволеним.
З 2013 року майстерня Postige – лідер зі скупки волосся у Львові та Україні. Ми пишаємося, що наші клієнти високо цінують нашу роботу.
Зателефонуйте до нас. Лише декілька хвилин — і ви дізнаєтеся, скільки саме коштує ваше волосся.

Продати волосся у Львові
Продажа волосся у Львові
Продам волосся Львів
Продати волосся у Львові Продажа волосся у Львові Продам волосся Львів

Переваги, на які варто розраховувати з Postige

Те, що ми накопичили протягом існування компанії, й гарантуємо кожному нашому клієнту:

 • Сервіс, гідний європейських країн. Індивідуальне супроводження на кожному етапі, консультування та комплексний підхід.
 • Надійність. Суму, яку було запропоновано при оцінюванні, виплачуємо повністю.
 • Безкоштовна стрижка. Ви можете значно зекономити на цьому, до того ж позитивний ефект подвоїться емоційним задоволенням після відвідування салону.
 • Мультиканальність. Ви можете з нами зв’язатися у будь-який спосіб – на сайті, телефоном, у Facebook та Instagram.
 • Якість – світового рівня. Оцінку волосся роблять досвідчені технологи. Компанія має власні виробничі потужності, тому їй немає потреби применшувати вартість вашого волосся.
 • Оплата – в обговорені терміни. Якщо ви завітаєте до нашого салону, кошти виплатимо відразу готівкою або на банківську карту. Якщо ви скористаєтеся услугами пошти, то – накладною оплатою.
 • Майстер-стрижка. Якщо вам важко визначитися з вибором, наш досвідчений перукар запропонує варіант, що відповідатиме світовому тренду та пасуватиме вам.
 • Довіра. Ми її здобували поступово з 2013 року, коли Postige дебютувала на українському ринку. І, як результат, понад дві тисячі клієнтів довірили нам своє волосся. Наша компанія здійснює покупку волосся у Львові відповідально й якісно.

Якщо ви готові продати волосся у Львові, Трускавці та Самборі чи неподалік від цих міст, то радимо звертатися у Postige.

Команда Postige працює для вас

Ми пишаємося нашими постижерами й перукарями, адже кожний з них пройшов професійну сертифікацію й надає послуги на світовому рівні. Їхні вмілі руки – це головний здобуток нашої компанії. Завдяки ним ми пропонуємо нашим клієнтам як можливість продати волосся дорого й зробити класну стрижку, так й купити волосся у Львові для нарощування та для створення зачісок до особливих випадків.


Зателефонуйте нам — й вже за кілька хвилин дізнаєтеся вартість вашого волосся

Скупка волосся Львів
Покупка волосся Львів
Сдати волосся Львів
Скупка волосся Львів Покупка волосся Львів Сдати волосся Львів

Скільки коштує ваше волосся – ми відповімо вже зараз

Скільки вартують ваші коси у Львові, ви можете дізнатися прямо зараз, зателефонувавши нам у будь-який зручний спосіб чи замовивши зворотний дзвінок на сторінці. Ви тільки виграєте, якщо довірите ваше волосся майстерні Postige.